Druhé kolo přijímacího řízení pro akademický rok 2022/2023

11.červenec 2022

I když byl termín podání přihlášek na většinu studijních programů Univerzity Palackého 15. března, stále se lze na některé další obory v následujících dnech či týdnech přihlašovat (více informací zde).
I na přírodovědecké fakultě je vyhlášeno druhé kolo přijímacího řízení na některé obory pro akademický rok 2022/2023. Přihlášky je možné podávat od 15. dubna do 11. července 2022.

Ze studijních programů naší katedry je ve druhém kole přijímacího řízení otevřen bakalářský studijní program Aplikovaná matematika se specializacemi
 -  Data Science (další informace a přihláška zde),
 -  Průmyslová matematika  (další informace a přihláška zde),
 -  Matematika v ekonomické praxi (další info a přihláška zde).

Dále je ve druhém kole možné se hlásit také navazující magisterský obor Aplikovaná matematika (další informace a přihláška zde).

Specializace programu APlikovaná matamatika Specializace programu APlikovaná matamatika Specializace programu APlikovaná matamatika