Druhý (online) Den otevřených dveří v akademickém roce 2021/2022

15.leden 2022

V sobotu 15. ledna 2022 proběhne druhý Den otevřených dveří Univerzity Palackého v Olomouci. v akademickém roce 2021/2022, vzhledem k situace opět online.
Katederní část programu proběhne opět online prostřednictvím platformy Zoom. Budete v ní mí možnost se zeptat na vše, co souvisí se studiem bakalářského studijního programu Aplikovaná matematika, který je nabízen ve třech specializacích: Data science, Průmyslová matematika a Matematika v ekonomické praxi. Součástí je také ukázková hodina statistického zpracování dat.

Rozcestník po oborech a informace o dni otevřených dveří za celou Přírodovědeckou fakultu najdete na této stránce. Souhrnné informace o studiu na Univerzitě Palackého najdete na stránkách univerzitnimesto.cz, kde také můžete podat přihlášku.