Druhé kolo přijímacího řízení pro akademický rok 2021/2022

08.duben 2021

I když byl termín podání přihlášek na většinu studijních programů Univerzity Palackého 15. března, stále se lze na některé další obory v následujících dnech či týdnech přihlašovat. Více informací za celou UP  zde.

I na přírodovědecké fakultě je vyhlášeno druhé kolo přijímacího řízení na některé obory pro akademický rok 2021/2022. Přihlášky je možné podávat od 15. dubna do 15. července 2021.

V rámci druhého kola přijímacího řízení bude možno přihlásit se na bakalářský studijní program Aplikovaná matematika se specializacemi Data Science, Průmyslová matematika a Matematika v ekonomické praxi.

Specializace programu APlikovaná matamatika Specializace programu APlikovaná matamatika Specializace programu APlikovaná matamatika