Letní škola matematiky

Letní škola matematiky je týdenní intenzivní kurz matematiky, který účastníky připraví na studium matematiky na přírodovědně zaměřených oborech na vysoké škole. Koná se každoročně před začátkem zimního semestru, a to přímo v prostorách Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Představuje možnost zopakovat si ty pasáže středoškolské matematiky, které budou studenti využívat během celého studia a bez nichž se v mnoha předmětech ani nelze obejít.

Letní škola matematiky se neustále vyvíjí a zdokonaluje. Každý ročník je tedy jedinečný, reagujeme totiž na náměty a připomínky účastníků předchozích ročníků. 

 

 

Přihláška

 

LETNÍ ŠKOLA MATEMATIKY 2020 SE VZHLEDEM K SOUČASNÉ SITUACI NEUSKUTEČNÍ !

Níže uvedená Závazná přihláška je přihláškou na Letní školu matematiky 2020, která bude probíhat na Přírodovědecké fakultě UP v Olomouci v termínu 7. 9. - 11. 9. 2020.

Cena kurzu je 1950,- Kč

V ceně je zahrnuto 34 vyučovacích hodin matematiky, studijní a procvičovací materiály a doplňkové informace o studiu na UP v Olomouci. Výuka probíhá od pondělí do čtvrtka od 8:30 do cca 16:30 (s pauzou na oběd), v pátek pak od 8:30 do 13:30.

Ubytování a stravu si každý účastník zajišťuje sám. Pro studenty UP (ale i ostatní) doporučujeme ubytování na VŠ kolejích.

Jak se přihlásit?

  • vyplnit a odeslat Závaznou přihlášku (níže)
  • na e-mailovou adresu uvedenou v přihlášce přijde potvrzení o přijetí přihlášky
  • podle pokynů v potvrzovacím e-mailu zaplatit kurzovné
  • na termín 7. 9. - 11. 9. 2020 si již nic jiného neplánovat :-)

Závazná přihláška