Třetí ročník soutěže HELLATHON

24.listopad 2023

HELLATHON III. je tady! Od 24. do 25. 11. 2023 se bude v prostorách Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého v Olomouci konat  třetí ročník soutěže HELLATHON. HELLATHON je soutěž pro technicky zaměřené studenty středních a vysokých škol, kteří si chtějí vyzkoušet něco nového. Pro studenty je připraveno opět 5 zajímavých technických témat. Soutěže se mohou zúčastnit týmy žáků středních škol starší 15 let a týmy žáků vysokých škol.  Tým může mít od 1 do 5 členů (podlé tématu). Registrace týmů je možná do 31. 10. 2023. Celkový počet týmů i počet týmů na jednotlivá témata je omezen. Platí tedy pravidlo, kdo se dřív přihlásí, soutěží. Podrobnější informace a registrační formulář najdete na webu soutěže.