Studentská vědecká soutěž O cenu děkana 2016

05.květen 2016

Letošní studentská vědecká soutěž O cenu děkana se koná ve čtvrtek 5. května. Registrace je otevřena do 25. dubna na nových webových stránkách, kde rovněž naleznete podrobné informace k soutěži. Soutěžní práce je třeba odevzdat do 2. května.
Soutěžit mohou všichni řádně zapsaní studenti naší fakulty v sekcích Matematika a informatika, Fyzika, Chemie, Biologie a ekologie, Vědy o Zemi a Didaktika přírodovědných oborů. Každá sekce se dále dělí na tři kategorie a to bakalářskskou, magisterskou a doktorskou. Je možné se přihlásit také do posterové sekce společné pro všechny obory. Soutěž je každoročně podporována nejen děkanem fakulty a jednotlivými obory, ale i soukromými firmami, které se podílí na zajištění cen.
Informace pro soutěžící v sekci Matematika a Informatika najdete v příslušné sekci webu soutěže. Koordinátorem na oboru Matematika a Informatika je Pavel Ženčák.