Studentská soutěž O cenu děkana 2023

04.květen 2023

Další ročník fakultní studentské vědecké soutěže „O cenu děkana” proběhl ve čtvrtek 4. května 2023.
V sekci Matematika a informatika se zůčastnilo 7 studentů a studentek v bakalářské kategorii, 1 student v magisterské kategorii a 2 studentky v doktorské kategorii.
Podrobnější informace o názvech a tématech soutežních příspěvků v rámci  sekce Matematika a Informatika najdete v příslušné části webu soutěže.
Všechny soutěžní příspěvky byly povedené a komise měla při určování pořadí těžké rozhodování. Výsledky najdete na příslušné stránce na webu soutěže spolu s výsledky z ostatních soutěžních sekcí, kterými jsou  Fyzika, Chemie, Biologie a ekologie, Vědy o Zemi a Didaktika přírodovědných oborů a tradičně také  poster sekce společná pro všechny obory.
Soutěž je každoročně podporována nejen děkanem fakulty, ale i soukromými firmami, které se podílí na zajištění cen.