Rozšíření nabídky předmětů

13.červenec 2022

Dne 13.7.2022 začínají zápisy předmětů pro nadcházející zimní semestr. I tento semestr přináší několik novinek. Pro studenty druhých a třetích ročníků bakalářského studia je připraven nový předmět Matematika v průmyslu, který si můžete zapsat pod zkratkou KMA/MPRM. Předmět je určen nejen pro studenty specializace Průmyslová matematika, ale pro všechny, kteří chtějí vidět matematiku v průmyslové praxi. Na předmětu se podílí mohelnická firma HELLA.

Druhou novinkou je rozšíření nabídky povinně volitelných předmětů oboru Matematika-ekonomie se zaměřením na bankovnictví / pojišťovnictví o  Bakalářský seminář se zkratkou KMA/BS1. Seminář přinese rady, jak psát či nepsat bakalářskou práci, a jak zlepšit své prezentační schopnosti, které se budou hodit nejen při obhajobě.