Pozvánka na univerzitní soutěž v programování Hackiton 2023

22.září 2023

Katedra informatiky PřF UJEP v Ústí nad Labem pořádá univerzitní soutěž v programování Hackiton 2023 a to ve dnech 22. 9. 2023 – 23. 9. 2023 v Centru přírodovědných a technických oborů (CPTO) UJEP, Ústí nad Labem ve formátu 24hodinového hackatonu.
Soutěž přináší vysokoškolákům a středoškolákům příležitost ukázat své dovednosti a soutěžit s vrstevníky z různých univerzit a středních škol. Týmy o třech lidech se utkají v programátorském klání při snaze co nejlépe vyřešit jedno z předložených zadání z oblastí webových aplikací, datové analýzy a umělé inteligence, které testují jejich kreativitu, programátorské dovednosti a schopnost spolupracovat.  Vítězné týmy obdrží finanční odměnu. Součástí akce jsou i workshopy konané odborníky z Datového centra Ústeckého kraje, které jsou zcela zdarma.
Více se dozvíte na stránkách soutěže., kde se můžete i předběžně registrovat.