Nabídka letních stáží pro studenty na Hebrew University of Jerusalem

04.únor 2022

Hebrew University od Jerusalem nabízí letní výzkumný program pro vysokoškolské studenty matematiky a fyziky v délce 9–12 týdnů (od 7. června 2022). Uzávěrka přihlášování přímo u Hebrew University je 15. února 2022.

Můžete tak prožít léto v Jeruzalémě ve stimulujícím prostředí s vrstevníky zabývajícími se stejným oborem pod vedením výzkumníků z Einstein Institute of Mathematics a Racah Institute of Physics.

Podrobné informace o tom, co program nabízí, a o podmínkách, které je třeba splnit najdete kliknutím na odkaz v přiložený letácích, nebo na stránckách s popisem programu pro studenty matematiky a programu pro studenty fyziky.

Pokud uspějete a budete zahraniční stranou vybraní, obraceťte se kvůli dalšímu postupu na Mgr. Marii Rakovou ze zharaničního oddělení UP, je možné zažádat si o stipendium Erasmus+ KA 107/mezinarodni kreditova mobilita.