Matematická pohotovost - pomoc studentům od studentů

20.únor 2023

Na začátku akademického roku 2021/2022 se zrodil nápad Matematické pohotovosti - pomoc studentům od studentů. Tohoto úkolu se zhostili naši doktorandi, neboť čerstvě opustili studentské lavice a zvládnou se tak dívat na učivo matematiky jak pohledem studentů, tak i pohledem od katedry. Už od úplného začátku měla pohotovost značný úspěch mezi studenty, kteří ji hojně využívali a nebáli se přijít s dotazy. Pevně věříme, že si Matematická pohotovost najde přízeň i v dalších semestrech a pomůže studentům ke zdárnému průchodu studiem.

V letním semestru akademického roku 2022/2023 Vám budou pomáhat Ivana Pavlů, Viktorie Nesrstová, Stanislav Škorňa a Věra Krajščáková. Bližší informace najdete na přiloženém plakátku.