Letní škola matematiky 2019

09.září 2019

Od 9. září do 13. září se bude konat Letní škola matematiky 2019, která je zaměřena na sjednocení úrovně uchazečů z různých typů středních škol. Letní škola je určena zejména pro budoucí studenty oborů Matematika-ekonomie se zaměřením na bankovnictví/pojišťovnictví, Aplikovaná statistika a Matematika a její aplikace, ale je otevřena všem studentům nastupujícím na PřF UP.
Přihlásit se můžete na webových stránkách Letní školy matematiky www.letniskolamatematiky.cz, kde také najdete aktuální informace k letošnímu ročníku. Letní škola má svou stránku i na Facebooku.
Cena kurzu je 1950,- Kč. V ceně je zahrnuto 34 vyučovacích hodin matematiky, studijní a procvičovací materiály a doplňkové informace o studiu na UP v Olomouci.
Ubytování a stravu si každý účastník zajišťuje sám. Pro studenty UP (ale i ostatní) doporučujeme ubytování na VŠ kolejích.