Lednový Den otevřených dveří UP

18.leden 2020

V pátek v sobotu 18. ledna 2020 proběhne druhý Den otevřených dveří University Palackého v tomto akademickém roce. Cílem této akce je informovat všechny zájemce o studium o možnostech studia na UP. Více o programu akce na celé UP najdete na této stránce. Na Google Play nebo App Store si můžete stáhnout do mobilu i aplikaci Studuj na UP s programem dne otevřených dveří a interaktivní mapou budov a pracovišť UP.
Stručné informace o programu na přírodovědecké fakultě najdete na této stránce, podrobnější informace v tomto souboru.
Této akce se samozřejmě zůčastní i zástupci naší katedry a budete mít možnost se jich zeptat na vše, co souvisí s oborem APLIKOVANÁ MATEMATIKA a jeho nově otevíranými studijními specializacemi DATA SCIENCE a PRŮMYSLOVÁ MATEMATIKA.