Až do odvolání zrušena veškerá kontaktní výuka na UP

22.březen 2020

V souvislosti se situací ohledně šíření nákazy COVID-19 vedení UP na základě mimořádného opatření vlády ruší od 11. 3. 2020 až do 22. 3. 2020 do odvolání kontaktní výuku.

Opatření se samozřejmě týká i všech přednášek, seminářů a cvičení vyučujících z naší katedry. Až do odvolání jsou také zrušeny veškeré konzultační hodiny. Zaměstnancům je doporučeno v maximální možné míře využívat homeoffice.

Vzhledem k délce opatření bude nutné samostudium studentů. Kontakt studentů a vyučujících je možný pouze prostřednictvím emailů, Moodlu, e-learningu (popřípadě dalších elektronických technologií, např. Skypu).

Vyhlášení opatření najdete na této stránce, projděte si i podrobnější upřesnění je zde, další zpřísnění dané vyhlášením nouzového stavu vládou ČR najdete na této stránce.

Aktuální informace o vývoji situace na UP Olomouc najdete na následující stránce.