Nacházíte se v sekci: Věda, výzkum, projekty » Konference a workshopy » Statistický workshop

Workshop Teorie a praxe statistického zpracování dat

Oznámení se základními informacemi si můžete stáhnout zde. Program najdete zde.

Naučit se efektivně získávat z dat relevantní informace, správně analyzovat a Obec Kunčice interpretovat výsledky a seznámit se s novými metodami statistického zpracování dat, to vše je cílem odborného výjezdního workshopu Teorie a praxe statistického zpracování dat, kteří organizují členové katedry matematické analýzy a aplikací matematiky. Již sedmý ročník workshopu se tradičně uskuteční v podhůří Králického Sněžníku ve dnech 8. - 10. listopadu 2018. Tentokrát bude workshop probíhat v Kunčicích (Staré Město pod Sněžníkem) v chatě Stará Škola. Chata Stará školaWorkshop je určen všem vědecko-pedagogickým pracovníkům a studentům matematiky a aplikované matematiky na PřF UP (především navazujícího a doktorského studia), kteří mají o problematiku statistického zpracování dat zájem.

Workshop bude začínat ve čtvrtek 8. 11. 2018 odpoledne. Doprava na místo konání akce bude hromadná. V rámci workshopu je plánován výlet do okolí Kunčic.

Předběžný program: Teoretické a praktické aspekty statistického zpracování experimentálních dat. Účast předběžně přislíbili mj. Stanislav Nagy z MFF UK Praha, Samuel Rosa z FMFI UK Bratislava, Petra Kynčlová z UNIDO Wien , Thomas Ortner z firmy Applied Statistics (Wien), Šárka Brodinová z TU Wien a Tomáš Fürst z PřF UP Olomouc. Přesný program workshopu bude upřesněn v průběhu měsíce října.

Program: Podrobný rozpis programu najdete v tomto souboru.

Registrace na workshop probíhá odesláním závazného registračního mailu (předmět "Workshop Kunčice 2018") na adresu eva.fiserovaupol.cz do vyčerpání kapacity workshopu, nejpozději do 7. 10. 2018. Po registraci obdržíte bližší organizační informace.

Těšíme se na Vaši účast.

Organizátoři Eva Fišerová a Karel Hron

Předchozí ročníky

2017 Hynčice pod Sušinou - oznámení, program

2016 Chrastice - oznámení, program

2015 Pusté Žibřidovice - oznámení, program

2014 Velké Losiny - oznámení, program

2013 Dolní Morava - oznámení, program

2012 Velké Losiny - oznámení, program


Katedra matematické analýzy a aplikací matematiky, 17. listopadu 12, 771 46 Olomouc
Kudy k nám | Tel.:+420 585 634 602, E-mail: kmaam@upol.cz
tvorba webu Winternet