Nacházíte se v sekci: Katedra » Kalendář akcí

Workshop Teorie a praxe statistického zpracování dat

Workshop pro vědecko-pedagogické pracovníky a studenty matematiky a aplikované matematiky na PřF UP (především navazujícího a doktorského studia), kteří mají zájem o problematiku statistické analýzy datových souborů.

Termín: 09.11.2017 - 11.11.2017
Místo: horská chata Spartak Hynčice pod Sušinou

Ve dnech 9.-11. listopadu 2017 se uskuteční tradiční workshop Teorie a praxe statistického zpracování dat, určený vědecko-pedagogickým pracovníkům a studentům matematiky a aplikované matematiky na PřF UP (především navazujícího a doktorského studia), kteří mají zájem o problematiku statistické analýzy datových souborů. Více informací najdete zde. I letos se podařilo oslovit renomované přednášející s atraktivními tématy z akademické i komerční sféry, součástí programu je i výlet po podzimním podhůří Kralického Sněžníku a bohatý společenský program. Studenti matematiky a aplikované matematiky na PřF UP, kteří se zavčas přihlásí, mají možnost uhrazení nákladů na ubytování a stravování ze strany VPRO Matematika a informatika.
Registrace: odesláním závazného registračního mailu (předmět „Workshop Hynčice 2017“) na adresu hronk@seznam.cz do vyčerpání kapacity workshopu.